Biuro nieruchomości Rzeszów - Biuro Nieruchomości KRAMM - Rzeszów, ul. Grunwaldzka 18
Nieruchomości Rzeszów – Mieszkania na sprzedaż Rzeszów – Biuro nieruchomości Rzeszów – Agencja nieruchomości Rzeszów

Biuro nieruchomości Rzeszów

Biuro nieruchomości Rzeszów

Biuro nieruchomości Rzeszów

Biuro nieruchomości Rzeszów

Biuro nieruchomości Rzeszów. Agencja Obrotu Nieruchomościami „KRAMM” istnieje na rzeszowskim rynku od 1994 roku i jest jednym z pierwszych i większych biur w regionie zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Janusz Sadowski – właściciel posiada licencję nr 55 nadana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu. Jest członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Pośredników i Doradców Rynku Nieruchomości oraz uczestnikiem i współwłaścicielem Podkarpackiego Banku Nieruchomości a w jego ramach, działając w sieci komputerowej, współpracujemy z kilkunastoma biurami z terenu Rzeszowa, a także z biurami w całym kraju.

Świadczymy pełen zakres usług, tzn. obsługa notarialna, geodezyjna i inwestycyjna, wyceny, związanych z pośrednictwem przy: sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie wszelkich nieruchomości oraz oferujemy pomoc w rozwiązywaniu zawikłanych stanów prawnych nieruchomości. Zapewniamy promocję oferty i reklamę m.in. na stronach internetowych oraz w prasie lokalnej i ogólnokrajowej.

Współpracujemy z najlepszymi Bankami w naszym regionie w zakresie kredytów hipotecznych i inwestycyjnych. Dzięki tej współpracy mamy możliwość dostosowania oferty kredytowej do potrzeb klienta. Możemy przedstawić dogodne warunki oceny zdolności kredytowej oraz skredytowanie 100 % inwestycji.

Działalność Biura Nieruchomości regulują przepisy prawne. W szczegółowy sposób określają zakres i charakter działalności, sposób jej wykonywania, oraz wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

 • ustawa o gospodarce nieruchomościami
  z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
 • standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej
  ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie danych osobowych
  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
 • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
  z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).

Sprawdź nasze oferty.

FACEBOOK

UWAGA ! Zamieszczone na naszych stronach oferty nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.