Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Dominika Sadowska-Nowak

Dominika Sadowska-Nowak

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami a od 2009r. właściciel biura KRAMM Nieruchomości. Związana ze swoją branżą od... dziecka. Zamiłowanie do nieruchomości zaszczepił w niej Ojciec, który od najmłodszych lat wprowadzał ją w tajniki zawodu. Poszukując nowych wyzwań i aktywności, współorganizuje ogólnopolską konferencję szkoleniową dla branży nieruchomości www.recamp.pl. Preferuje czyny zamiast słów, kocha ryzyko i najczęściej stawia mu wyzwanie na najwyższych stokach narciarskich . Prywatnie, WielofunkcyjnaMAMA i miłośnik ludzi - po prostu.

zobacz moje oferty »

Adam Napierski

Adam Napierski

Doradca ds. nieruchomości, Home stager. Profesjonalista w każdym calu i pasjonat rynku nieruchomości. Z wykształcenia specjalista w handlu międzynarodowym i licencjonowany ekspert w obrocie nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związany od wielu lat. Człowiek wielu pasji i umiejętności. W Kramm Nieruchomości odpowiedzialny za Home Staging i ponadstandardową obsługę klienta. Zaangażowany w projekt w 100%. Dla Adama nie ma rzeczy niemożliwych "sky is the limit" najlepiej oddaje jego zaangażowanie i pomysłowość. Masz zadanie specjalne? Sprawdź nas, skontaktuj się z Adamem.

zobacz moje oferty »

Anna Kopaszewska

Anna Kopaszewska

Doradca ds.nieruchomości, Architekt. Z wykształcenia architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Ania nie tylko bezpiecznie przeprowadzi Cię przez proces zakupu mieszkania czy domu, ale też chętnie doradzi, jak je urządzić, aby było funkcjonalne i miało niepowtarzalny styl. To właśnie Ania opiekuje się obecnie inwestycją deweloperską Strzeszyn Gombrowicza. Jeśli poszukujesz mieszkania w kameralnym budynku do urządzenia we własnym stylu, nie mogłeś lepiej trafić jak w ręce pośrednika/architekta wnętrz. Nasza wszechstronna agentka w wolnych chwilach biega i tworzy unikatowe formy z ceramiki

zobacz moje oferty »

Dorota Sztuba

Dorota Sztuba

Doradca ds. Nieruchomości Inwestycyjnych Z wykształcenia marketingowiec, a swoje doświadczenie zawodowe zdobyła w międzynarodowej firmie doradczej, współpracując z największymi światowymi markami. Dorota to specjalistka w obsłudze transakcji inwestycyjnych. Pasjonatka rynku nieruchomości oraz podróży. W wolnym czasie dokształca się w fachu lub podróżuje z rodziną, po całym świecie. Lubi wyzwania oraz inspiracje, takie jak hasło: Zrób dziś jedną rzecz inaczej.

zobacz moje oferty »

Paula Fórmaniak

Paula Fórmaniak

Paula Fórmaniak specjalizuje się w obsłudze Klienta Premium oraz Cudzoziemców, stawia na jakość i pracuje z pasją. W Kramm Nieruchomości zawiaduje biurem, jego ładem i składem. Ponadto, Paula jest świetnym Doradcą ds. nieruchomości, ma niesamowity dar do zjednywania sobie ludzi. Dlaczego? Otóż angażuje się we wszystko co robi na 100% i dba o wysoką jakość nie tylko w relacjach. 10-letnie doświadczenie w pracy z klientem w dziale sprzedaży w branży motoryzacyjnej oraz biegła znajomość czterech języków, sprawia że zadania specjalne dla Pauli to przysłowiowa pestka. Prywatnie, wielbicielka architektury i designu, szczególnie włoskiego.

zobacz moje oferty »

Ewa Marczak

Ewa Marczak

Ewa Marczak - multidyscyplinarna kobieta renesansu. Wielbicielka sztuki, gotowania, jedzenia, sprzedaży, architektury, jogi, bliskości natury, rodziny, piękna, dobrego życia... i człowieka. Dzięki swojemu doświadczeniu, jako doradca ds. finansowania i inwestowania a następnie dyrektor makro-regionu w dużej korporacji w branży finansowej, pomoże Ci nie tylko kupić ładną nieruchomość, ale bezpiecznie i efektywnie przeprowadzi przez transakcję. Ewa, to prawdziwa idealistka i perfekcjonistka zarazem. Czy jesteś gotowy na nową jakość usług?

zobacz moje oferty »

Agnieszka Fleischer

Agnieszka Fleischer

Agnieszka Fleischer jest otwartą na nowe wyzwania, kreatywną i niezwykle empatyczną osobą w naszym zespole. Zaangażować się na 150% albo wcale, to zasada według której pracuje, a jakość dbałość o szczegóły są niezwykle cenne w naszym zawodzie. W Kramm Nieruchomości Specjalista ds. nieruchomości mieszkaniowych, Fotograf i Home Stager. Na co dzień, największą nauką są jej dzieci.

zobacz moje oferty »