Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Dominika Sadowska-Nowak

Dominika Sadowska-Nowak

Współwłaścicielka biura i doradca ds. nieruchomości. Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami od 2009 roku. Związana ze swoją branżą od... dziecka. Zamiłowanie do nieruchomości zaszczepił w niej Ojciec, który od najmłodszych lat wprowadzał ją w tajniki zawodu. Poszukując nowych wyzwań i aktywności, współorganizuje ogólnopolską konferencję szkoleniową dla branży nieruchomości www.recamp.pl. Preferuje czyny zamiast słów, kocha ryzyko i najczęściej przekracza swoje granice na najwyższych stokach narciarskich. Prywatnie, wielofunkcyjna mama i miłośnik ludzi - po prostu.

zobacz moje oferty »

Agnieszka Fleischer

Agnieszka Fleischer

Doradca ds. nieruchomości, fotograf, home-stager. Otwarta na nowe wyzwania, kreatywna i niezwykle empatyczna, dostrzeże wyjątkowość Twojej nieruchomości. Łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że szybko znajdziesz z nią wspólny język. Na co dzień aktywna blogerka, mama dwójki urwisów i miłośniczka pięknych detali.

zobacz moje oferty »

Monika Czerwińska

Monika Czerwińska

Doradca ds. nieruchomości, asystentka. Dba o płynne działanie biura, a jej urok osobisty i energia sprawią, że każdy nasz gość czuje się swobodnie, jak u siebie w domu. Młody wiek, zaangażowanie i pasja, powodują że nie ma dla niej zadań niemożliwych. Wiedzę zdobywaną w ramach studiów na wydziale prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, idealnie łączy z branżą nieruchomości. Prywatnie pasjonatka aktorstwa, miłośniczka zwierząt działająca w Fundacji Animal Security.

zobacz moje oferty »

Patrycja Kaczmarek

Patrycja Kaczmarek

Doradca ds. nieruchomości, doradca ds. ubezpieczeń. W pracy solidna, konkretna i opanowana. Wysoko stawia sobie poprzeczkę i konsekwentnie zmierza do celu. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem gwarantuje profesjonalizm w obsłudze każdej transakcji. Mama dwóch córek, wielbicielka dobrej książki i spacerów po lesie. Amatorka ruchu wszelakiego, w tym morsowania i wiecznie początkująca biegaczka.

zobacz moje oferty »

Anna Kopaszewska

Anna Kopaszewska

Doradca ds. nieruchomości, architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Nie tylko bezpiecznie przeprowadzi Cię przez transakcję, ale też chętnie doradzi, jak urządzić nieruchomość, aby była funkcjonalna i miała niepowtarzalny styl. W wolnych chwilach, biega, tworzy unikatowe formy z ceramiki. Prywatnie miłośniczka psów i natury.

zobacz moje oferty »