Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Dominika Sadowska-Nowak

Dominika Sadowska-Nowak

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami a od 2009r. właściciel biura KRAMM Nieruchomości. Związana ze swoją branżą od... dziecka. Zamiłowanie do nieruchomości zaszczepił w niej Ojciec, który od najmłodszych lat wprowadzał ją w tajniki zawodu. Poszukując nowych wyzwań i aktywności, współorganizuje ogólnopolską konferencję szkoleniową dla branży nieruchomości www.recamp.pl. Preferuje czyny zamiast słów, kocha ryzyko i najczęściej stawia mu wyzwanie na najwyższych stokach narciarskich . Prywatnie, WielofunkcyjnaMAMA i miłośnik ludzi - po prostu.

zobacz moje oferty »

Martyna Walkowiak

Martyna Walkowiak

Doradca ds.nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Istny wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną kreatywnych pomysłów. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego. W wolnych chwilach podróżuje, a jej największą pasją jest taniec. Martyna specjalizuje się w sprzedaży i najmie mieszkań oraz lokali użytkowych. To profesjonalistka do zadań specjalnych - zawsze z kubkiem pysznej kawy!

zobacz moje oferty »

Adam Napierski

Adam Napierski

Doradca ds. nieruchomości, Home stager. Profesjonalista w każdym calu i pasjonat rynku nieruchomości. Z wykształcenia specjalista w handlu międzynarodowym i licencjonowany ekspert w obrocie nieruchomościami. Z rynkiem nieruchomości związany od wielu lat. Człowiek wielu pasji i umiejętności. W Kramm Nieruchomości odpowiedzialny za Home Staging i ponadstandardową obsługę klienta. Zaangażowany w projekt w 100%. Dla Adama nie ma rzeczy niemożliwych "sky is the limit" najlepiej oddaje jego zaangażowanie i pomysłowość. Masz zadanie specjalne? Sprawdź nas, skontaktuj się z Adamem.

zobacz moje oferty »

Anna Kopaszewska

Anna Kopaszewska

Doradca ds.nieruchomości, Architekt. Z wykształcenia architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Ania nie tylko bezpiecznie przeprowadzi Cię przez proces zakupu mieszkania czy domu, ale też chętnie doradzi, jak je urządzić, aby było funkcjonalne i miało niepowtarzalny styl. To właśnie Ania opiekuje się obecnie inwestycją deweloperską Strzeszyn Gombrowicza. Jeśli poszukujesz mieszkania w kameralnym budynku do urządzenia we własnym stylu, nie mogłeś lepiej trafić jak w ręce pośrednika/architekta wnętrz. Nasza wszechstronna agentka w wolnych chwilach biega i tworzy unikatowe formy z ceramiki

zobacz moje oferty »

Maciej Tomków

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

zobacz moje oferty »