Biuro Nieruchomości

Kramm


 

Biuro nieruchomości w Poznaniu

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości. Świadczymy usługi sprzedaży i najmu wszelkiego rodzaju nieruchomości. Łączymy w sobie wiedzę, lata doświadczenia oraz przyjazne podejście do klienta. Naszym celem i ambicją jest zapewnienie Tobie możliwości dokonania szybkiej i trafnej transakcji.

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Budujemy domy energooszczędne w cenie już od 1900 zł/m2! Oferujemy technologie, zarówno w konstrukcji lekkiej szkieletowej, jak również z ceramiki lub keramzytu. Domy stawiamy na działce klienta w dowolnej lokalizacji w Polsce. Pomagamy również zakupić grunt. Na nasze domy otrzymujecie 20 lat gwarancji!

HOME STAGING

Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży lub najmu. Odpowiednie zadbanie o nieruchomość, to ważna czynność, która pozwala szybciej znaleźć klienta i wynegocjować wyższą cenę. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami, przygotujemy Twoją nieruchomość, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Pomagamy w dobraniu optymalnego do Twoich potrzeb kredytu. Zapewnienie środków na zakup nieruchomości to kluczowa sprawa. Dzięki współpracy z najlepszymi doradcami finansowymi z łatwością dobierzemy odpowiedni kredyt.

Nasi Agenci

Dominika Sadowska-Nowak

Właściciel. Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Lic. nr 7652

Recenzje

Mateusz Garnuszewski

Pani Dominika doradzała mi przy okazji kupna mieszkania. Duża wiedza i doskonałe podejście do klienta sprawiają, że moge z czystym sumieniem polecić Biuro Kramm.

Monika Bedrychowska

Z przyjemnością wraz z mężem POLECAMY biuro Kramm Nieruchomości. Profesjonalna obsługa klienta od samego początku. Dogodna realizacja spotkań podglądowych.(…)Nie ma podziału OBSŁUGA/Klient. Zawsze odebrany telefon, e-mail i wyczerpująca odpowiedź. Na koniec współpracy mieliśmy okazję poznać Panią Małgorzatę Kawkę – również bardzo kompetentna osoba. Dziękujemy, dzięki Wam zrealizowaliśmy na naszą miarę marzenia o siedlisku – mamy nadzieję na resztę życia.

Szymon Lubarski

W pełni profesjonalna obsługa od początku do końca. Miałem przyjemność współpracować z Agnieszką Strychanin w poszukiwaniu lokalu pod Fred Astaire Dance Studio. Dzięki doświadczeniu i rzetelności, Agnieszki i całego zespołu Kramm, udało się nam znaleźć idealny lokal na Łazarzu. Wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków było dopełnieniem współpracy. Szczerze polecam współpracę z Kramm!

Karolina Wardyn

Bardzo polecam biuro Kramm Nieruchomości! Miałam okazję współpracować z Panią Agnieszką Strychanim, która jest przemiłą osobą, działa błyskawicznie i zdecydowanie, jest bardzo kompetentna i można liczyć na pomoc w wielu kwestiach. Jestem zaskoczona profesjonalizmem a tym samym zadowolona ze współpracy!

Skontaktuj się z nami

Jeżeli szukasz profesjonalisty, który pomoże ci fachowo i szybko przeprowadzić transakcję na rynku nieruchomości, to wypełnij poniższy formularz.
My skontaktujemy się z Tobą i umówimy na bezpłatne spotkanie, na którym ustalimy czego od nas oczekujesz i jakie będą warunki współpracy.
Możesz do nas również zadzwonić pod numer +48 692 075 577. Czekamy na kontakt od Ciebie.

Adres biura:
Kramm Nieruchomości
ul. Piekary 16/103
61-823 Poznań

 

Facebook

 

Youtube

 

Instagram

 

Copyright © 2017 Kramm.pl