Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17

Energooszczędne domy

Oferujemy Państwu budowę domów energooszczędnych w systemie kanadyjskim na własnej działce lub zakupionej z nasza pomocą.

Nasza oferta to, mówiąc najkrócej – dom w cenie mieszkania! Korzystne ceny i wysoka jakość wykonania oraz doceniania od wieków w pólnocnych krajach technologia sprawiają, że dzięki tej ofercie spełniacie Państwo swoje marzenia o wygodnym domu z ogrodem z bardzo niskimi kosztami eksploatacji.

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

Oferujemy Państwu 4 linie domów produkowanych przez nas seryjnie i dla tych zapewniamy najniższe koszty za metr 2. Są to projekty Kaszubski, Kontent, Szczęśliwy i Przyjazny w kilku wariantach powierzchni użytkowej, z garażami lub bez. Ponadto budujemy także według projektów wybranych przez Państwa.

U nas zmiany układu ścian wewnętrznych oraz korekty typu odbicie lustrzane są zawarte w cenie! Ponadto technologia szkieletowa umożliwia niemal dowolne kształtowanie rozkładu pomieszczeń. W cenie otrzymują Państwo: całą konstrukcję z wysoko gatunkowego drewna iglastego posiadającego certyfikat jakość CE, impregnowanego, komorowo , suszonego i 4-stronnie struganego (również ściany wewnętrzne), dom jest wykończony z zewnątrz – stolarka okienna i drzwiowa (drzwi drewniane firmy Doorsy) , tynk akrylowy, drewniane balkony, podbitka drewniana, parapety zewnętrzne metalowe, pokrycie dachowe blachodachówka Blachprofil, styropian ryflowany 50 mm, komplet kominków wentylacyjnych.

Wewnątrz – dom wyposażony jest we wszystkie instalacje: kompletną instalację wod. – kan., 
elektryczną oraz c.o. zasilaną kotłem gazowym dwufunkcyjnym kondensacyjnym z grzejnikami stalowymi. Zawiera też parapety wewnętrzne, płyty OSB i K-G, na parterze wylane posadzki betonowe i ocieplenie chudziaka 180 mm styropianem.

 

tył elewacja tylna5-4 1

 

Uwaga! W cenie jest także fundament!


CZAS BUDOWY DOMU WYNOSI OK. 4 MIESIĄCE.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi ofertami domów w zakładce Domy – energooszczędne oraz do składania zapytań w kwestii innych projektów. Z nami zrealizujesz swoje marzenie o własnym energooszczędnym domu juz za cenę mieszkania!
POLECAMY I ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.


Sprawdź ofertę

 

 

KONTAKT

 

Małgorzata Kawka

+48 608 750 627

 

gosia.kramm@gmail.com