Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17

Home Staging – czy to dla mnie?

posted by: Dominikasa in Bez kategorii

Print Friendly, PDF & Email

Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest, że niektóre nieruchomości na zdjęciach wyglądają tak, że chętnie spakowalibyście walizki i przeprowadzili się do nich choćby jutro? Piękne meble, wyjątkowe dodatki, przytulne tkaniny… Rozejrzyjcie się po swoim Domu. Jak tu jest? Lubicie to miejsce? Od czasu gdy tu mieszkacie, udało Wam się zebrać nietuzinkowe dodatki, meble które znajdują się w Waszym Domu to prawdziwe perełki, a mimo to nie jest tu „jak ze zdjęć”? Czasami zbyt surowo patrzymy na swoje mieszkania i domy. Myślimy: dlaczego tu nie jest tak, jak z wnętrzarskiego katalogu?

Otóż zdradzimy Wam pewną tajemnicę. Przyzwyczajeni do codziennych widoków nie potrafimy spojrzeć na nie świeżym okiem. Wydaje nam się nudne bo… po prostu bardzo dobrze je znamy. Trudno nam przestawić w głowie meble, zmienić oczami wyobraźni kolorystykę i wprowadzić jakiś zdecydowany styl.

Tutaj właśnie pojawia się zadanie dla home stagera. Jednym z kroków w ramach cyklu sprzedażowego (lub najmu) nieruchomości jest przygotowanie wnętrz do sesji zdjęciowej. Nasza praca zaczyna się od rozmowy z właścicielem, obejrzenia nieruchomości i zaplanowania działań – zakupów, ewentualnego remontu. Odpowiadamy za nadzór ekip wykonawczych, a także koordynujemy w czasie transport sprzętów, mebli, dbamy o dobór akcesoriów i dodatków. Przestawiamy meble, dodajemy coś nowego, zabieramy coś w zamian, dekorujemy. Ukazujemy mocne strony nieruchomości i odwracamy uwagę od tego, co niekoniecznie jest warte podkreślenia.

Zabiegi stylisty pozwolą przy niewielkim nakładzie finansowym uzyskać wyższą cenę sprzedaży Twojej nieruchomości. Pamiętaj, kupujemy oczami!

Chcesz poznać szczegóły naszej pracy? Potrzebujesz odświeżenia swojego wnętrza? Chcesz sprzedać wynająć nieruchomość, ale nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami.