Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17

Nowoczesne domy w kameralnym miejscu – Os. Pod Lipami w Kleszczewie.

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na Osiedle Pod Lipami z bliźniaczymi domami o powierzchni użytkowej blisko 100 m2, charakteryzującymi się nowoczesnym wyglądem i wysokim komfortem użytkowania.

 

    

 

Atuty:

  • dom z ogrodem w cenie mieszkania
  • rzeczywista powierzchnia użytkowa blisko 100m2 odpowiada ofertowej
  • brak skosów na piętrze
  • działka 300 m2
  • dogodny dojazd do miasta
  • spokojna, wiejska okolica

 

Standard wykonania domu deweloperski, podwyższony między innymi o:

– podejście pod kominek

– ogrzewanie podłogowe na parterze

– podejścia (puszki) pod rolety zewnętrzne

– podejścia pod odkurzacz centralny

– w salonie duże podwójne okno balkonowe oraz dodatkowe duże okno (wysokość 2,25m)

 

Rozkład pomieszczeń:

Parter domu składa się z przestronnego, blisko 30metrowego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, gabinetu, łazienki, wiatrołapu i spiżarni. W salonie duże, podwójne okno balkonowe i dodatkowe okno do podłogi, które zapewnią odpowiednie doświetlenie salonu oraz bezpośrednie wyjście na taras. Istnieje również możliwość instalacji kominka.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz duża łazienka (ponad 9m2). Brak skosów na piętrze zdecydowanie podnosi funkcjonalność oraz swobodę aranżacji tych pomieszczeń.

Dodatkowo, nad całym piętrem znajduje się strych, który jest nieużytkowy ale może pełnić funkcję przechowywania (ok 15 m2 w wysokości 2,2m).

Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany aranżacji pomieszczeń (np. dodatkowy pokój zamiast gabinetu lub oddzielna kuchnia).

 

A tak może wyglądać Twój dom…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja:

Dogodna lokalizacja inwestycji (blisko S5 i A2) zapewnia stosunkowo szybki (około 20 minut) dojazd zarówno do Poznania jak i Swarzędza, Kostrzyna, Kórnika czy Środy Wielkopolskiej. Dodatkowo zintegrowany transport stanowi ułatwienie dla pasażerów, korzystają bowiem z jednego nośnika biletów okresowych (karta PEKA) i jednej taryfy biletowej.

Kleszczewo posiada odpowiednio duże zaplecze edukacyjne (szkoła i przedszkole) wraz z boiskiem (Orlik) i placem zabaw. Zabytkowy park w Kleszczewie o powierzchni 4ha jest obecnie wizytówką wsi Kleszczewo.

 

Zachęcamy do niezobowiązującego spotkania, podczas którego chętnie i szczegółowo odpowiemy na Państwa pytania. Jesteśmy dostępni pod numerem:  692 075 577  lub pod mailem dominika.kramm@gmail.com

 

Więcej informacji -> http://www.kramm.pl/nieruchomosci-poznan/property/nowoczesny-dom-w-kameralnym-miejscu-osiedle-pod-lipami-w-kleszczewie/