Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Print Friendly, PDF & Email
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Dom dla Rodziny w pobliżu Poznania – Bugaj

387 000 zł
 • Typ oferty: Na sprzedaż
 • Liczba pokoi 4
 • Powierzchnia działki 462 m²
 • Powierzchnia użytkowa 100 m²
 • Typ nieruchomości Dom
 • Lokalizacja Bugaj
 • Ogrzewanie gazowe
 • Data budowy 2018

Opis nieruchomości

Print Friendly, PDF & Email

Szukasz spokojnego miejsca dla siebie i swojej Rodziny w pobliżu Poznania? Ważny jest dla Ciebie oddech od miasta, atutem jest dla Ciebie lokalizacja z łatwym dostępem do lasu i oddalenie od głównej drogi? Nie masz czasu na budowę, ale chciałbyś móc “postawić kropkę nad i” i zaaranżować przestrzeń w w swoim Domu? Ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie.

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 462 m2 w miejscowości Bugaj. Dom jest podzielony na dwa odrębne lokale o powierzchni 100m2 każdy. Znajduje się  na przepięknym osiedlu domów jednorodzinnych z łatwym dojazdem do Poznania.

Obejrzyj film, który pokazuje w jak pięknej okolicy znajdują się oferowane domy: DOMY W BUGAJU.

 

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:

Łatwy i szybki dojazd do Poznania (zaledwie 12 km). Osiedle położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie 300 m od trasy Poznań – Gniezno, a ukryte w głębi terenów zielonych stanowi swoistą enklawę dla ludzi szukających spokoju i dobrej komunikacji z miastem.

Zaledwie 3 minuty jazdy samochodem wystarczą by dotrzeć do najbliższych punktów handlowych w miejscowości Biskupice i Jerzykowo oraz do pobliskiej szkoły podstawowej, gimnazjum i przedszkola.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Parter:

 • salon z aneksem kuchennym (z wyjściem na taras)
 • korytarz
 • łazienka z pomieszczeniem technicznym

W salonie znajduje się otwarta klatka schodowa dająca ciekawe możliwości aranżacyjne. Przewidziano również możliwość instalacji kominka.

Piętro:

 • pokój
 • pokój
 • pokój
 • łazienka
 • korytarz

By zwiększyć przestrzeń przechowywania  zainstalowane zostały włazy schodkowe ukryte w  suficie – poddasze to dodatkowa powierzchnia do przechowywania (niewliczona w powierzchnię użytkową).

STANDARD WYKONIANIA:

1.Fundamenty : zbrojone ławy żelbetowe, beton B25, ściana fundamentowa z bloczków betonowo keramzytowych na zaprawie cementowej, izolacja pozioma plastpapa, pionowa przeciwwilgociowa oraz styropian gr. 10 cm

2. Mury: wykonane z bloczków ceramicznych klasa 15 gr. 25 cm, dzieląca ściana z pustaków ceramicznych AKU o zwiększonej ochronie akustycznej

3. Posadzka: wykonana z betonu B10  o grubości 10 cm, styropian podłogowy 10 cm, posadzka jastrychowa układana i zacierana mechanicznie

4. Strop: typu TERIVA, gęstożebrowy, belkowo – pustakowy, pustak betonowy firmy KONBET. Nadproża drzwiowe i okienne strunobetonowe .

5. Kominy: wykonano z kształtek ceramicznych zakończone obróbką blacharską

6. Dach: : więźba dachowa sosnowa impregnowana zanurzeniowo, pokryta membraną , pokrycie dachowe dachówką ceramiczną w kolorze czarnym  firmy Creton, z obróbkami blacharskimi również w kolorze czarnym.

7. Elewacja: budynek ocieplony styropianem , o współczynniku przewodzenia ciepła nie więcej niż 0,38W(m·K). Elewacja pokryta tynkiem  tynk sylikonowo-silikatowy  cienkowarstwowym 2 mm wykonanym w systemie dociepleń firmy Baumit,

8. Rynny: PCV w kolorze czarnym.

9. Okna: plastikowe PCV, Uw 0,99 W/m2K Pakiet szybowy wypełniony argonem w komorach próżniowych.. Kolor okien na zewnątrz: złoty dąb, kolor wewnątrz: biały. Okna tarasowe wyposażone w niskie progi aluminiowe. Okna wyposażone w puszki nadokienne do instalacji rolet zewnętrznych .

10. Parapety zewnętrzne: stalowe w kolorze grafit.

11. Drzwi wejściowe: renomowanego producenta drewniane w kolorze złoty dąb. Drzwi charakteryzują się nowoczesnym stylem. Przeszklenie wewnątrz drzwi.Drzwi otwierane na zewnątrz.

12. Media: przyłącze energetyczne: skrzynka energetyczna w granicy działki. Przyłącze gazu: doprowadzone do budynku. Przyłącze sanitarne: doprowadzone do budynku.

13. Badania geotechniczne. Działka posiada badania geotechniczne dla ustalenia warunków gruntowo-wodnych.

14. Kominek: przygotowana stopa pod kominek i przejście w stropie

15.  Zagospodarowanie terenu przed i wokół domu do własnej aranżacji.

16. Ogrodzenie siatka druciana z 3 stron działki.

Oferowany dom wewnątrz do wykończenia przez Klienta. Dla ceniących przestrzeń i indywidualizm – wnętrze budynku oraz ogród pozostawione do własnej aranżacji.

Media: prąd, woda, gaz, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

 

Zadzwoń i umów się na prezentację! Zapraszam!

Zamieszczona oferta nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
 • Oferta Kramm Nieruchomości Dominika Sadowska
Agnieszka Fleischer

Opiekun oferty