Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Print Friendly, PDF & Email
image image image image image image image image image image

Dom w zabudowie bliźniaczej do własnej aranżacji – Bugaj

387 000 zł
  • Typ oferty: Na sprzedaż
  • Liczba pokoi 4
  • Powierzchnia działki 462 m²
  • Powierzchnia użytkowa 100 m²
  • Typ nieruchomości Dom
  • Lokalizacja Bugaj
  • Ogrzewanie gazowe
  • Data budowy 2018

Opis nieruchomości

Print Friendly, PDF & Email

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący połowę domu w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 462 m2 w miejscowości Bugaj. Dom jest podzielony na dwa odrębne lokale o powierzchni 100m2 każdy. Znajduje się  na przepięknym osiedlu domów jednorodzinnych z łatwym dojazdem do Poznania.

Na parterze każdego z lokali znajduje się przestronny salon z jadalnią od strony południowej oraz aneks kuchenny z bezpośrednim wyjściem na taras. Oprócz tego na parterze znajduje się korytarz oraz łazienka z pomieszczeniem technicznym.

W salonie znajduje się otwarta klatka schodowa dająca ciekawe możliwości aranżacyjne. Przewidziano również możliwość instalacji kominka. Piętro domu to 3 przytulne sypialnie, łazienka i cześć komunikacyjna. By zwiększyć przestrzeń przechowywania  zainstalowane zostały włazy schodkowe ukryte w  suficie by móc wykorzystać przestrzeń nad pierwsza kondygnacją.

Idealny przytulny dom dla rodziny lubiącej spędzać czas razem otoczony zielenią, blisko lasu, wymarzone miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury.

Standard wykonania:

1.Fundamenty : zbrojone ławy żelbetowe, beton B25, ściana fundamentowa z bloczków betonowo keramzytowych na zaprawie cementowej, izolacja pozioma plastpapa, pionowa przeciwwilgociowa oraz styropian gr. 10 cm

2. Mury: wykonane z bloczków ceramicznych klasa 15 gr. 25 cm, dzieląca ściana z pustaków ceramicznych AKU o zwiększonej ochronie akustycznej

3. Posadzka: wykonana z betonu B10  o grubości 10 cm, styropian podłogowy 10 cm, posadzka jastrychowa układana i zacierana mechanicznie

4. Strop: typu TERIVA, gęstożebrowy, belkowo – pustakowy, pustak betonowy firmy KONBET. Nadproża drzwiowe i okienne strunobetonowe .

5. Kominy: wykonano z kształtek ceramicznych zakończone obróbką blacharską

6. Dach: : więźba dachowa sosnowa impregnowana zanurzeniowo, pokryta membraną , pokrycie dachowe dachówką ceramiczną w kolorze czarnym  firmy Creton, z obróbkami blacharskimi również w kolorze czarnym.

7. Elewacja: budynek ocieplony styropianem , o współczynniku przewodzenia ciepła nie więcej niż 0,38W(m·K). Elewacja pokryta tynkiem  tynk sylikonowo-silikatowy  cienkowarstwowym 2 mm wykonanym w systemie dociepleń firmy Baumit,

8. Rynny: PCV w kolorze czarnym.

9. Okna: plastikowe PCV, Uw 0,99 W/m2K Pakiet szybowy wypełniony argonem w komorach próżniowych.. Kolor okien na zewnątrz: złoty dąb, kolor wewnątrz: biały. Okna tarasowe wyposażone w niskie progi aluminiowe. Okna wyposażone w puszki nadokienne do instalacji rolet zewnętrznych .

10. Parapety zewnętrzne: stalowe w kolorze grafit.

11. Drzwi wejściowe: renomowanego producenta drewniane w kolorze złoty dąb. Drzwi charakteryzują się nowoczesnym stylem. Przeszklenie wewnątrz drzwi.Drzwi otwierane na zewnątrz.

12. Media: przyłącze energetyczne: skrzynka energetyczna w granicy działki. Przyłącze gazu: doprowadzone do budynku. Przyłącze sanitarne: doprowadzone do budynku.

13. Badania geotechniczne. Działka posiada badania geotechniczne dla ustalenia warunków gruntowo-wodnych.

14. Kominek: przygotowana stopa pod kominek i przejście w stropie

15.  Zagospodarowanie terenu przed i wokół domu do własnej aranżacji.

16. Ogrodzenie siatka druciana z 3 stron działki.

Oferowany dom wewnątrz do wykończenia przez Klienta. Dla ceniących przestrzeń i indywidualizm – wnętrze budynku oraz ogród pozostawione do własnej aranżacji.

Media: prąd, woda, gaz, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Wielkim atutem inwestycji jest lokalizacja: łatwy i szybki dojazd do Poznania (zaledwie 12 km). Osiedle położone w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w otulinie Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie 300 m od trasy Poznań – Gniezno, a ukryte w głębi terenów zielonych stanowi swoistą enklawę dla ludzi szukających spokoju i dobrej komunikacji z miastem.

Zaledwie 3 minuty jazdy samochodem wystarczą by dotrzeć do najbliższych punktów handlowych w miejscowości Biskupice i Jerzykowo oraz do pobliskiej szkoły podstawowej, gimnazjum i przedszkola.

Idealny dom do zamieszkania pod Poznaniem.

Zamieszczona oferta nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
  • Oferta Kramm Nieruchomości Dominika Sadowska
Agnieszka Fleischer

Opiekun oferty