Zadzwoń: +48 (61) 639 32 17
Print Friendly, PDF & Email
image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

Psarskie

589 000 zł
  • Typ oferty: Na sprzedaż
  • Liczba pokoi 4
  • Powierzchnia działki 783 m²
  • Typ nieruchomości Dom
  • Lokalizacja Psarskie

Opis nieruchomości

Print Friendly, PDF & Email

Polecam do zakupu piękny, nowoczesny dom położony nad jeziorem w miejscowości Psarskie 10 km od Pniew. Budynek ma 8 lat i powierzchnię użytkową 143 m2, działka 783 m2. Lokalizacja ma malownicze walory przyrodnicze – las przy domu i widok z okna na plażę. Dom jest doskonale ocieplony na zewnątrz i od środka, wykończony w wysokim standardzie i eleganckich detalach. Na dachu jest dachówka betonowa, zainstalowane są również kolektory słoneczne .
Ogrzewanie jest zasilane olejem opałowym, na parterze jest kominek z wyprowadzeniem ciepła na piętro. Budynek jest wyposażony w instalację alarmową z monitoringiem, sterowane automatycznie rolety, drzwi antywłamaniowe. Garaż znajduje się w bryle budynku, podjazd i droga do domu wykonane są z kostki brukowej. Posesja jest ogrodzona metalowym płotem, otoczona okazałymi tujami, całość okala gustowny, wypielęgnowany ogród z tarasem i budynkiem ogrodniczym. Ogród jest podlewany automatycznie, mieści się na nim także oczko wodne i murowany gril. Własne ujęcie głębinowe daje wodę zdatną do picia.

PARTER: salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, łazienka, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, garaż
PIĘTRO: trzy sypialnie, garderoba, łazienka

Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących walory przyrody.

Zapraszam na prezentację i do zakupu (pl + English)

Zamieszczona oferta nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
  • Oferta Kramm Nieruchomości Dominika Sadowska

Dodatkowe cechy

Lokalizacja

Małgorzata Kawka

Opiekun oferty